Ağrı Evde Ek İş Fikirleri 2019- Part Time

Ağrı Evde Ek İş Fikirleri 2019

Ağrı Eve İşveren Firmalar 2019

Ağrı eve işveren firmalar arasında en çok kilim dokumacılığı gelmektedir çünkü Ağrının en büyük gelirlerinden biri budur dokunan kilimler tüm Türkiye’ye ve yurt dışına satış için dağıtılmaktadır. Ağrını yöresine ait olan tiftik kilim dokuması çok büyük bir ek iş imkânı sağlamaktadır. Eğer kilim dokumacılığı yaparak para kazanmayı düşünüyor iseniz önünüze iki sistem çıkacaktır bunlardan biri firmalar ile çalışarak gelirler kazanmak bir diğeri ise bireysel olarak çalışmaktır. Bunun dışında ek iş olarak Ağrı’da sabun, mum, kına paketleme, nikâh şekeri vb. paketleme işleri firmaları da çok fazla bu tür iş vermektedir.

Ağrı Evden Ek İş İmkânı 2019

Ağrıda pek çok kişi ek gelir olarak ek işlere başvurmaktadır bunu genel olarak tercih edenler ise öğrenciler ve ev hanımlarıdır. Bu tarz ek işler ile çok güzel kazançlar elde edilebilmektedir bu da sizi biraz olsun rahatlatacaktır çünkü günümüzde pek çok ihtiyaç vardır ve bu ihtiyaçlar sürekli artış halindedir. Bu tür ek işlerden birine girip düzenli bir şekilde çalışır iseniz kısa sürede iyi bir gelir edinirsiniz. Ağrı evden ek iş imkânı olarak bakarsak paketleme işleri, dokumacılık işleri, dikim işleri ve ütü gibi işler için işveren firmalar bulunmaktadır. Bu ek işler arasında en çok kazanç kilim dokumacılıktadır.

Ağrı Evde Paketleme İşi

Ağrı’da pek çok paketleme işi veren firma bulunmaktadır. Bunlar arasında en popüler ek iş olan paketleme işleri arasında en çok nikah şekeri paketleme, kına paketleme, sabun paketleme ve düğme paketleme gibi işler bulunmaktadır. Bu işlerde gelir düzeyi 1000 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir. Paketleme işleri genel olarak sadece işin olduğu bölgede değil Türkiye’nin her yerine kargo yardımı ile ek iş vermektedir. Bu işlerde düzenli olarak çalışır iseniz hep tercih edileceksinizdir böylece kendinize ek işleri garantilemiş hale gelirsiniz. Ağrı evde paketleme işi genel olarak öğrencilerin gelir kaynağı olmuş durumdadır çünkü hem okul okuyup hem çalışmak mümkün olmamaktadır bu yüzden öğrencilerin ilk tercihi bu tür ek işler olmaktadır.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir