Amasya Evde Ek İş Fikirleri 2019

Amasya Evde Ek İş Fikirleri 2019

Amasya Eve İşveren Firmalar 2019

Amasya eve işveren firmalar dendiğinde de akla Amasya’ da bulunan pek çok ilde de bulunan paketleme firmaları gelecektir her ilde olduğu gibi Amasya’da da paketleme firmaları oldukça popüler durumda yer almaktadır. Bunların dışında ise Poşet katlama ya da kutu katlama gibi işler yer almaktadır. Amasya’da takıcılık işi de kadınlar için ek bir iş olmaktadır. Pek çok takı firması bu işi vermektedir. Amasya’da ek işveren firmalar ile düzenli bir şekilde çalışıldığı takdirde 500 TL ile 4000 TL’ye kadar kazanç elde edilebilmektedir. Birçok öğrenci, ev hanımı bu işlerde çalışarak kazanç sağlamaktadır bu işler için günde 2 ya da 3 saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır.

Amasya Evden Ek İş İmkânı 2019

Amasya evden ek iş imkânı konusuna değinecek olursak bu ek iş imkânları sayesinde pek çok kişi ek gelir sağlayarak hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Özellikle öğrenciler için avantajları bulunan bu ek işler öğrencinin maddi durumuna ek gelir haline gelmiştir durumdadır. Amasya’ da verilen ek işlerin masrafları firmalar tarafından karşılanılmaktadır sizden sadece düzgün bir şekilde işinizi yani siparişleri yapmanız beklenmektedir bunun karşılığında ise size ödemeler yapılmaktadır. Örneğin dantel işlerinde kadınlar genel olarak grup halinde çalışmaktadır çünkü gelen dantel siparişi sayısı bir kişi için oldukça fazla olacaktır bu durumda da iş bölümü yapılmaktadır. Bir diğer iş ise paketleme işleridir burada örneğin nikâh şekeri paketleme işini ele alacak olursak kutu başına 50- 60 kuruş almaktadır. Böylece aylık gelirleri 1500 TL civarında olmaktadır.

Amasya Evde Paketleme İşi

Paketleme işleri genel olarak tercih edilen ek işlerden bir tanesidir. En çok verilen paketleme işlerinden bir tanesi de kürdan paketleme işidir. Evde yapımı kolay olarak görülen bu iş oldukça çok tercih edilmektedir. Bu işleri isterseniz tek isterseniz de grup şeklinde yapabilmektesiniz. Bu kürdan işinde aylık gelir düzeyi en az 2000 TL civarı olmaktadır. Bu tür işlerde erkek, kadın ya da öğrenci fark etmemektedir önemli olan işi düzgün bir şekilde yapabilmesidir.  Bu kürdan işini yapmakta olan çok fazla kişi vardır başvurduğunuz takdirde size en kısa sürede kürdanlar temin edilecektir. Amasya evde paketleme işleri oldukça çoktur dileyen kişi istediği anda bu ek işlere ulaşabilir.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir