Bartın Evden Ek İş Fikirleri 2019

Bartın Eve İşveren Fikirleri 2019

Bartın eve işveren firmalar gün geçtikçe oldukça çok artış göstermektedir. Bartın’da verilen işlerden biride makale yazarlığıdır. Pek çok insanın ihtiyaçları gün geçtikçe artış göstermektedir. Evde ek işveren firmalar arasında en çok verilen işler paketleme işleridir. Bunların dışında dantel, oya gibi birçok işte firmalar tarafından sıkça verilen işler arasında yer almaktadır. Bu eve ek işveren firmaların tercihi genel olarak ev hanımları ve öğrenciler olmaktadır. Bartın gibi bir yerin en çok verdiği iş dikiş-nakış işleridir. Eğer sizde Bartın ilinde bulunuyor ve böyle ek işler arıyor iseniz çevrenizi araştırmanız da kar vardır.

Bartın Evden Ek İş İmkânı 2019

Bartın evden ek iş imkânı oldukça gelişmiştir. Genel olarak en çok verilen iş çeşidi el işi çeşitleridir. Bunlar dışında en çok verilen işler dokuma işleri, tel kırma işleri, gemi yapımı, taş saç yapımı ve ağaç oymacılığı gibi işlerdir. Eğer bu meslek dallarından birine ilginiz var ise oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Bu iş alanlarına çoğu insanın yeteneği ve bilgisi olmadığı için bu işi yapan kişiler oldukça değerli görülmektedir. Bu iş çeşitleri yöresel olduğu için yapılan ürünlere olan ilgide çok fazladır. Bu yüzden satım oranı da çok yüksek olmaktadır. Bu işi yapan kişiler isterler ise bireysel olarak da çalışmaktadır.

Bartın evde ek iş 2019 konusu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bartın Eve Paketleme İşi

Bartın’da evde kına paketleme işleri, kavanoz paketleme işleri gibi paketleme işleri oldukça gelişmiş durumdadır. Bartın’da yapılan paketleme işlerinden genel olarak 650 TL ile 1000 TL kazanılmaktadır. Firmalar sizin tercihinize göre haftalık ya da aylık olarak ödeme yapmaktadır. Bir diğer yapılan işlerden birisi de lavanta paketleme işidir. Bunlar dışındaki diğer paketleme işleri sabun paketleme işleridir bu paketleme işinde genel olarak 1500 TL civarı kazanılmaktadır. Bu işte size 10000 civarı sabun verilmekte olunup bunları sizden 6’şar ya da 12’şer bir şekilde paketlemeniz istenmektedir. Bartın eve paketleme işi günümüzde oldukça popüler bir hale gelmiş durumdadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir