Evde Bisiklet Zili Paketleme İşi Fikirleri 2018

Evde Bisiklet Zili Paketleme İşi Fikirleri 2018

Ek gelir elde etmek istiyorsanız evde bisiklet zili paketleme işi ile boş vakitlerinizde, kolay yoldan para kazanabilirsiniz.

Evde Paketleme Nedir?

Gün içerisinde boş vaktiniz var ve değerlendirmek istiyorsanız ya da işinizin yanında size ek gelir sağlayacak bir iş yapmak istiyorsanız evde paketleme işleri sizlerin bu ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte işlerdir. Evinizin ortamında belirlediğiniz sayıda paketleme işi yapmak için anlaşırsınız ve belirlenen güne kadar size teslim eden ürünleri paketleyerek anlaştığınız kişi ya da firmalara paketlediğiniz ürünleri verirsiniz.

Bisiklet Zili Paketleme İşi Nedir?

Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında spor ve eğlence amacıyla pek çok kişi bisiklet kullanmak ister. Bisikletlere olan ilginin artması da doğal olarak bisiklet ve bisiklet aksesuarlarının satışını yükseltir. Güvenli bir şekilde bisiklet sürmenizi sağlayan bisiklet zilleri her bisiklet kullanan kişinin sahip olması gereken bisikletin en temel parçalarından birisidir. Evde bisiklet zili paketleme işi firma ve mağazaların bisiklet zillerinin paketlenmesi için evlere ek iş ilanları yayınlaması sonucu ortaya çıkan bir iş alanıdır.

Bisiklet Zili Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

  1. Bisiklet zili paketleme için yapmanız gereken firmanın size teslim ettiği zilleri gruplandırmak olacaktır. (Firma size tek renk ve tür bisiklet zili teslim ederse bu işlemi yapmanıza gerek kalmayacaktır.)
  2. Firmanın size teslim ettiği kutu ya da kağıt ambalajlara yine firmanın kartvizitini koyarak zilleri teker teker paketlemeniz gerekecektir.
  3. Sonra bisiklet zillerini paketlediğiniz bu kutu ya da ambalajları firmanın yine size teslim ettiği büyük kolilere yerleştirerek paketleme işini tamamlayabilirsiniz.
  4. Firma sizinle anlaştığı gün paketleri kontrol ettikten sonra size anlaştığı ücreti size vererek kolileri teslim alacaktır.

Bisiklet Zili Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

Size verilen ürün başına ücret alacağınız ve günlük ya da haftalık ne kadar sipariş alacağınıza bağlı olarak bisiklet zili paketleme işinden kazanacağınız ücret tamamen sizin çalışmanıza bağlı olarak artacak ya da azalacaktır. Aylık ne kadar kazanmak istiyorsanız o sayıda sipariş alarak kendi kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. İnternetten hemen araştırm yapın.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir