Evde Oda Parfümü Paketleme İşi Fikirleri 2018

Evde Oda Parfümü Paketleme İşi Fikirleri 2018

Pek çok kişi evde çalışarak kazanç sağlayacağı işleri aramaktadır. Siz de evde oda parfümü paketleme işi yaparak evinizin ortamında ek gelir elde edebilirsiniz.

Oda Parfümü Paketlemek Zor Mu?

Oda parfümümü paketlemek işe ilk başladığınızda el alışkanlığınız olmadığı için zor ve uğraştırıcı gelebilir. Ancak işte çalışmaya devam ettiğiniz sürece el pratikliği kazanacak ve oda parfümlerini çok daha kısa sürede paketleyebileceksiniz. Böylece zaman içerisinde çok daha fazla sipariş alabilecek ve çok daha fazla kazanç sağlayabileceksiniz.

Oda Parfümü Paketleme İşi Hakkında Bilgiler

Evlerin güzel görünmesi kadar güzel kokması da çok önemlidir. Evlerinin güzel kokmasını isteyen kişilerin taleplerinin sürekli artış göstermesi nedeni ile firmalar parfümleri paketlemede yoğunluk yaşamaya ve bu işi onlar yerine yapacak elemanlar aramaya başladılar. Oda parfümü paketleme işi oda parfümü üreten ya da satışını yapan firmalar tarafından evde ek iş ilanları arayan kişilere sunulmaktadır. Oda parfümleri evde boş vaktini değerlendirerek gelir elde etmek isteyen kişiler için oldukça cazip bir iştir.

Oda Parfümü Paketleme İşi Nasıl Yapılmaktadır?

Oda parfümü paketleme işi aşağıdaki adımlar takip edilerek yapılmaktadır:

  1. Firmaların size teslim edeceği oda parfümlerini kokularına göre ayrılmamışsa gruplara ayırın.
  2. Ürünleri üzerlerinde yazan kodlara göre kutulara koyun.
  3. Koyduğunuz kutuların içerisine aynı zamanda firmanın koymanızı istediği kullanım talimatı gibi belgeler varsa bunları da kutunun içerisine koyun.
  4. Kutuları firmanın size teslim ettiği kolilere yerleştirin.
  5. Daha sonra kolileri alacak olan firma görevlisini arayın ve siparişleri teslim ederek ücretinizi alın.

Oda Parfümü Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanılır?

Oda parfümü paketleme işinden kazanacağınız ücret alacağınız sipariş sayısına ve paket başına alacağınız ücrete göre değişim gösterecektir. Böylece istediğiniz sayıda sipariş alarak kazancınızı kendiniz tayin edebilirsiniz.

Evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız hemen evde ek iş imkanları 2018’den faydalanmak için internetten araştırma yapın.

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir