Gelir İdaresi Başkanlığı 1100 Sözleşmeli Personel Alımı

Gelir İdaresi Başkanlığı 1100 Sözleşmeli Personel Alımı

Ülkemizde birçok üniversite mezunu insan KPSS’ye girip devlette çalışmaya başlamak gibi hayaller kuruyorlar. Devlette çalışarak hem daha insancıl koşullarda çalışmaya ve daha garanti bir ekonomik gelir sahibi olabilirler. Sizde bu şekilde bir çalışma şekline sahip olmak istiyor iseniz eğer hemen Gelir İdaresi Başkanlığı iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Gelir İdaresi Başkanlığında uzman yardımcılığı yapmak için geç kalmayın ve hemen memur alımı şansından faydalanmaya başlayın.

İlk aşama olarak KPSS iş alımı fırsatından faydalanmak için KPSS sınavına giriş yapmış ve P48 puan türünden 70 puan üzeri almış olmanız gerekmektedir. Ardından GİB’in 18 Ağustos’ta ki sınavına girebilirsiniz.

Kamu personel alımı başvurusu yapmak için geç kalmayın. Memur alımı 2018’den faydalanın. Lise mezunu memur alımları hakkında bilgi almak içinde ilgili sayfaya bakabilirsiniz.

GİB Personel Alım Şartları

Sadece tek bir il için seçim yapabilmeniz mümkündür. KPSS P48 puan türünden 70 ve üzeri almış olmanız gerekmektedir. Ayrıca  En az dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri ile bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen dört yıllık fakültelerden birini bitirmiş olmanız gerekmektedir. Bu şartları sağlayan herkes başvuru yapabilir.

Kamu Personel Alım Başvurusu

GİB’de çalışmak üzere alınacak olan 1100 sözleşmeli personelden biri olmak için hemen başvuru yapınız.

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir