Şırnak Evde Ek İş Fikirleri 2018

Şırnak Evden Ek İş Fikirleri 2018

Şırnak Eve işveren Firmalar 2018

Günümüzde artan ihtiyaçları karşılamak için günümüzde pek çok iş kolu çıkmış durumdadır. Şırnak da da bu durum aynı şekildedir. Şırnak Eve işveren firmaların sayısı da hiç sayılamayacak kadar çoktur. Günümüzde pek çok firma insan gücüne dayalı çalışmaya ihtiyaç duymaktadır. Özellikle ev hanımları ve öğrencilerin tercih ettiği bu iş imkânları kişilere maddi açıdan çok fazla gelir sağlamaktadır. Evde yapılan ek işlerde çalışacağı zamanları bireyler kendileri belirlemektedir. Bu ilde de Türkiye’nin genelinde rağbet olan dantel işleri oldukça popüler durumdadır. Ayrıca pek çok yeni firmada Şırnak çevresinde iş vermeye başlamış durumda olmaktadır.

Şırnak Evden Ek İş İmkânı 2018

Şırnak Evden ek iş imkânı şu dönemde oldukça artmıştır şuan gündemde olan işlerden biriside fotoğraf çerçevesi yapmaktır, bu iş çeşidinde hemen hemen adet başına 1 TL civarı alınmaktadır. Bir diğer iş ise patik gibi örme işleridir. Bu iş sayesinde hemen hemen ayda 650 ile 700 TL civarı alınabilinmektedir. Bir diğer popüler iş çeşidi ise süs eşya yapımıdır.  Bu iş türü de oldukça eğlenceli bir iştir. Evde yastık doldurma işi de son zamanlarda oldukça çok karşılaşılan bir iş haline gelmiş durumdadır. Son zamanlarda bayanların tercih ettiği işlerden biride toka yapımıdır bu işte oldukça eğlenceli bir işi olmaktadır bu iş sayesinde 650 TL civarı kazanabilirsiniz.

Şırnak Evde Paketleme İşi

Paketleme işleri içinde en kolay olanı muhtemelen budur bu iş ne diyorsanız bu iş, su balonu paketleme işidir. Bu işi yaparak yaklaşık olarak 900 ile 1000 TL arasında kazanabilirsiniz. Diğer Şırnak’da bunan işlerden birisi de çorap paketleme işleridir bu yeni iş imkânı bayan ekip arkadaşları ile çalışmak için evlere ek iş hizmeti sunmaktadır. Terlik paketleme işi de son zamanlarda duyulmaya başlanan işlerden biridir. Genel olarak bu işlerden 750 TL civarı para kazanılmaktır. Bunun dışında kına paketleme, nikah şekeri paketleme ve sabun paketleme gibi işlerde oldukça çok bulunmaktadır. Şırnak evde paketleme işleri en çok yapılan işlerdendir.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir